apie mus
konsultacija
mūsų darbai
mokslinė medžiaga
tai įdomu
gera šypsena
Jūsų laiškams
istorija

Laimio Gintauto dantų protezų gamybos laboratorija (toliau - „GL“ arba „Įmonė“) – viena pirmųjų modernių dantų protezų gamybos įmonių Lietuvoje, naudojanti pažangiausias ir ekologiškiausias technologijas.

Jos savininkas ir vadovas Laimis Gintautas, kvalifikuotas aukščiausios kategorijos dantų technikas, vienas pirmųjų 1988 m. Vilniuje įsteigė savo privačią dantų techniko įmonę. L. Gintautas yra išklausęs daugiau kaip  50 kvalifikacijos kėlimo kursų bei seminarų ir gavęs jų sertifikatus, stažavosi pagrindinėse Vokietijos stomatologijos pramonės įmonėse ir kt. Įmonė aprūpinta aukščiausios kokybės įrenginiais, joje dirba kvalifikuoti specialistai.

· GL pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti presuotą bemetalę keramiką. 
· 2005 m. įmonėje įdiegta  bemetalės cirkonio oksido keramikos (ZrO2) gamybos moderni kompiuterizuota linija.

Įmonė odontologijos centrams bei specialistams tiekia kokybiškus metalo keramikos, bemetalės presuotos keramikos gaminius, bemetalę keramiką cirkonio oksido pagrindu ir kt. protezavimo bei dantų priežiūros gaminius. (žr. nuorodą „Produktai ir paslaugos“).

GL teikia paslaugas daugeliui odontologijos centrų. Įmonė  aprūpina kokybiška produkcija ir mūsų šalyje viešinčius asmenis iš užsienio. 

(Jei Jus domina smulkesnė informacija ir konsultacija, prašome spausti meniu nuorodą "Konsultacija" arba "Jūsų laiškams" ir susisiekti su mumis bei specialistais el.paštu).  

naujienos
akcijos
renginiai
skelbimai
sprendimas: K.Žukas