apie mus
konsultacija
mūsų darbai
mokslinė medžiaga
tai įdomu
gera šypsena
Jūsų laiškams
gera šypsena

MES - UŽ GRAŽIĄ ŠYPSENĄ

 

...nes -  šypsosi visi. Kas linksmiau, kas liūdniau,  o kai kurie - netgi piktai. Bet vis dėlto šypsosi!  Vieni - išmintingai ir filosofiškai, kiti - džiugai ir atlapaširdiškai. O treti, tie paslaptingieji,  - santūriai, vos kilsteldami lūpų kampučius... Kad ir kaip ten būtų, bet nori nenori šypsodamasis (net ir klastingiausia šypsena) parodai dantis su visomis iltimis.  Na, gal ne visus (jei nėra), bet vieną kitą - tai jau tikrai!  Ir paaiškėja, kaip tu prižiūri savo dantukus; ar teisingai gyveni, ar nebijai dantų gydytojo ir laiku pakeiti kokį jau suvargusi dantuką naujesniu. 

Atėj3 2008 - ieji, vadinamieji Žiurkės metai. Sakoma, kad jie atneš nemažai sėkmės ir naujovių ne tik įvairiose kūrybos bei išradimų srityse, bet ir medicinoje. Ir, be jokios abejonės, odontologijos ir dantų technikos srityse. Kodėl?

 

Aiškinti turbūt nereikia: juk Žiurkė garsėja kaip šaunus graužikas, reikalui esant, gebantis netgi pragraužti plieno ir betono dangas. Taip, tarsi jos dantys išties būtų iš cirkonio oksido... Todėl Žiurkę visi mes,  mylintys sveikus ir stiprius dantis, galime drąsiai laikyti savo kilnios profesijos šių metų SIMBOLIU.

 

Amerikiečiai sako, kad dantys geriausiai rodo, ar žmogus - patikimas ir padorus, linkęs pasirūpinti savimi bei kitais (tokio dantys - visada dailiai užplombuoti, sutvarkyti, baltutėliai ir švytintys!), ar jam nerūpi niekas, net jis pats (tokio dantys - aplaidumo viršūnė!). Su pastaruoju amerikiečiai stengsis turėti kuo mažiau rimtų reikalų. Ir gerai...

Pamažu ateina pavasaris... Lengvų batelių, žibuoklių ir pakalnučių, žavių šypsenų metas. Nusišypsok - gražia žėrinčia šypsena! Juk šypsosi visa gamta...

naujienos
akcijos
renginiai
skelbimai
sprendimas: K.Žukas